Autoalfa

O nas

Firma Auto Alfa istnieje od roku 1994. Od samego początku naszym celem jest utrzymanie wysokiego standardu obsługi, utrzymywanie bardzo dobrze zaopatrzonego magazynu i atrakcyjnych, konkurencyjnych cen dla naszych klientów.

Zawsze w pobliżu

To że jesteśmy za centrum aglomeracji miasta umożliwia na szybszy i wygodniejszy dojazd do naszych sklepów.
Sprawdź na mapach lokalizację naszych sklepów.

 

Dostawa gratis

Dodatkowo istnieje możliwość dostarczenia dzięki naszym samochodom dostawczym zamawianych części bezpośrednio do Ciebie.
Skontaktuj się z nami
, by ustalić szczegóły.

Wysoki standard obsługi

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wysokim kwalifikacjom, znajomości budowy różnych marek i zagadnień związanych z automechaniką służymy aktywną pomocą przy wyborze i zakupie części zamiennych i akcesoriów. Nasi pracownicy w ciągu roku biorą czynny udział w kilku szkoleniach prowadzonych przez czołowych producentów części.  

Bogato zaopatrzony magazyn

Oferujemy części i akcesoria do samochodów ciężarowych, dostawczych, osobowych oraz pojazdów specjalistycznych (np. wojskowych).
W swoim katalogu posiadamy kilkanaście tysięcy elementów do wszystkich marek.  Dzięki stałym kontaktom z przedstawicielami koncernów motoryzacyjnych możemy zaproponować szybką realizację zamówień.

Atrakcyjne niskie ceny

Nasze punkty są położone w pobliżu Krakowa. To dzięki temu w odróżnieniu od podobnych punktów działających na terenie miasta wojewódzkiego oferujemy identyczny towar w atrakcyjnych cenach.

Nasze sklepy